738

Базілей Віктор

Базілей Віктор

Український астролог Базілей Віктор народився я в 1972 році в м.істі Свалява, що в Західній Україні.

 

Віктор Базілей - астролог із понад 20-річним стажем. Зацікавившись астрологією наприкінці 1980-х, у середині 1990-х він уже почав консультувати, а з 2000 року - викладати.


Базілей Віктор

Віктор Базілей називає себе астрологом-практиком. Сфера його професійного інтересу - астропсихологія. Тобто дослідження взаємин, професійна орієнтація, психосоматична медицина.

Особливо багато уваги Віктор Базілей приділяє своїм авторським проектам: «Астрологічна дієтологія», «Планування сім'ї», «Астрологічне цілительство».

Автобіографія.

Астрологією серйозно зацікавився з 1989 року. З другої половини 90-х консультую.

З 2000 року викладаю в заснованої мною Київській Школі Астрології. Київська Школа Астрології слід західної традиції, з базою в античному і середньовічному Мистецтві.

З 2003 року щорічно видаю авторський альманах «Астрологічний календар для України». А з 2010 року він публікується в електронному вигляді на цьому сайті.

Базілей Віктор

Вчився і вчуся у астрологів-традиціоналістів - і віддалено, і на семінарах, і по публікаціях - Бенджаміна Дайкса, Роберта Золлера, Джона Фроулі, Оскара Хофмана. Продовжую осягати премудрості традиційної астрології за підтримки моїх колег і вчителів - Дениса Штейнгоф, Антона Григор'єва, Марка Русборна.

Не можна не згадати базу, яку я отримав в кінці 80-х - початку 90-х у Левіна, Шестопалова, Мишнева і Глоби. Власне, так починали практично всі.

Мій ключовий напрямок - традиційна західна астрологія: техніки прогнозування, хорарная астрологія, астрологія взаємин, елективні карти і медична діагностика.

 

Живе і працює в Києві.

__________

Сторінка у Фейсбуці - дивитись

| Українські астрологи «Сайт про Сонник, Гороскоп, Хіромантію та Значення іменн»
Коментарі

⤹ Залишити свій коментар ⤸