» » Тест Сонді
104

Тест Сонді

Тест Сонді

Тест полягає в тому, що потрібно подивиться на портрети цих 8 людей і вибрати ту людину, яку б ви ні за що не хотіли зустріти ввечері в темному провулку, оскільки його зовнішність викликає огиду або лякає.

1. Садист
Швидше за все, над вами домінували багато авторитарні фігури, такі як батьки або вчителі. Тепер ви самі пригнічуєте в собі почуття переваги над іншими. При цьому ви реагуєте пасивно-агресивно, коли відчуваєте, що хтось намагається чинити на вас тиск. Ви досить доброзичливі і любите робити людей щасливими, але в глибині душі Вам подобається бачити чужі страждання.


2. Епілептик
У дитинстві вас вчили, що здійснювати певні вчинки недобре, і ви не дозволяєте негативним емоціям, таким як гнів, імпульсивність або дратівливість, брати верх над собою. Ви вміло приховуєте ці почуття від інших під маскою спокою і дружелюбності. Люди вважають вас миролюбним і надійним, але під тиском обставин ви можете вибухнути, неприємно здивувавши тих, хто вважав, що добре вас знає.


3. Кататоник
Швидше за все, ви володієте незвичайним інтелектом. Однак, намагаючись зберегти відчуття реальності, що вислизає від вашого надактивного мозку, ви стаєте слухняним, пригніченим і керованим. Ви глухі до фізичних і емоційних потреб (як своїм, так і чужим) і часто відчуваєте себе відчуженим і втраченим.


4. Шизофренік
Якщо ваш вибір припав на цю жінку, швидше за все, ви відчуваєте проблеми з налагодженням контактів. Взаємодія з людьми дається вам з великими труднощами. Почуття самотності ви намагаєтеся приховати під маскою соціальної активності. Ви намагаєтеся проводити час в оточенні рідних і друзів, але це не допомагає вам позбавитися від відчуття ізоляції.


5. Істерик
Ви пригнічуєте в собі потребу бути в центрі уваги, тому що в дитинстві вас вчили не виділятися з натовпу. В результаті, замість того щоб вражати людей своєю харизмою, ви страждаєте від власної скромності і недовірливості. Вас точно не назвеш душею компанії, але коли вам випадає шанс проявити себе на цьому терені, ви відчуваєте справжній екстаз.


6. Депресивний
На вигляд ви щасливі і впевнені в собі, але це всього лише верхівка айсберга. Насправді вам здається, що всі ваші дії безглузді. Ви намагаєтеся гнати від себе ці думки, фокусуючись на роботі і відносинах з іншими людьми. Втім, вибір цього портрета зовсім не означає, що у вас вже почалася депресія, але потрібно мати на увазі, що всі передумови для її розвитку в наявності.


7. Маніяк
На перший погляд, у вас дуже збалансована натура. Хаосу і зайвої емоційності ви віддаєте перевагу логіку. Але глибоко всередині у вас вирує справжній вулкан, і виверження може статися в будь-який момент. Можливо, всьому виною установки, які вам давали в дитинстві. Прохання" заспокоїтися", висловлювані дорослими, привчили вас пригнічувати емоційні сплески, але навіть через багато років вони все одно нікуди не поділися.


8. Множинна особистість
У дитинстві вас образив або принизив близька людина або педагог. Ця травма вплинула на Вашу самоідентифікацію, в тому числі в якості статевого партнера. У спробах відповідати загальноприйнятим нормам ви ведете себе нарочито мужньо (якщо ви Чоловік) або жіночно (якщо ви жінка). А ось інші люди, на вашу думку, погано справляються зі своїми гендерними ролями.

| Тести «Сайт про Сонник, Гороскоп, Хіромантію та Значення іменн»
Коментарі

⤹ Залишити свій коментар ⤸