1 355 Рос.верс.

Запаморочення

 Запаморочення

Якщо приснився сон - Запаморочення

У ВАС КРУТИТЬСЯ ГОЛОВА - до швидкої хвороби або поганого самопочуття. Втрати, розлад справ, руйнування перспектив і стосунків з людьми.

Китайське розяснення сну Запаморочення

З медичної точки зору, навіть незначне запаморочення є симптомом порушення кровообігу головного мозку, який, на думку послідовників східної медицини, залежить від здоров'я / патології внутрішніх органів людини. Піддававшись страху (перша ланка) і невпевненості, людина переносить свій внутрішній стан на світ навколо себе: бачить його неурівноваженим і незв'язним, завжди тільки небезпечним (друга ланка). Таке сприйняття світу руйнує логіку поведінки і народжує неадекватні вчинки (третя ланка), які вже фізично руйнують світ, що оточує сновидця: кар'єру, стосунки. Все стає хистко, слизько, втрачає рівновагу. Запаморочення вдень - симптом хвороби.
ЗАПАМОРОЧЕННЯ УВІ СНІ- відбите сприйняття свого реального стану.
ВІДЧУВАТИ ЗАПАМОРОЧЕННЯ УВІ СНІ означає украй неадекватну оцінку сновидцем світу і своїх можливостей. Якщо запаморочення супроводжується баченням якихось подій, то це реальна можливість підказки щодо їх переоцінки і до виправлення ситуації.
Сон сприятливий при усвідомленні своїх помилок і ілюзій, що часто неможливе із-за перевантаженості вдень; і несприятливий, якщо роздратування і духовне "нічогонероблення" - єдине його слідство. Принаймні, попередження, що грунт під сновидцем ілюзорний і його плани зазнають краху.
| Літера З «Сайт про Сонник, Гороскоп, Хіромантію та Значення іменн»
Коментарі

⤹ Залишити свій коментар ⤸