1 401 Рос.верс.

Інвалід

Інвалід

Якщо приснився сон - Інвалід

БАЧИТИ СЕБЕ ІНВАЛІДОМ, ЛЮДИНОЮ Із СПОТВОРЕНОЮ ЗОВНІШНІСТЮ, ВИРОДКОМ - важке захворювання.
ВАС ОТОЧУЮТЬ СПОТВОРЕНІ ЛЮДИ, ІНВАЛІДИ, ВИРОДКИ - вам належить зіткнутися з якимись неприємностями, які буквально уразять вас, здатні будуть змінити вашу систему цінностей.
АМПУТУВАТИ ЩОСЬ У КОХАНОЇ ЛЮДИНИ, РОБЛЯЧИ ЙОГО ТИМ САМИМ ІНВАЛІДОМ - вказує на область, в якій ви почуваєте себе ураженим.
РОБИТИ АМПУТАЦІЮ КОЛЕЗІ АБО ПРИЯТЕЛЕВІ - відображення вашого бажання розквитатися з ним або отримати від нього вигоду.
БАЧИТИ, ЯК АМПУТОВАНИЙ ОРГАН РЕГЕНЕРУЄТЬСЯ -пощастить комусь, а не вам, оскільки той, проти кого ви відчуваєте агресію, не підвладний вашим можливостям. Ви не зможете завдати шкоди цій людині, та і нікому іншому теж.
НАНОСИТИ КАЛІЦТВО НЕЗНАЙОМІЙ ЛЮДИНІ - прояв почуття незручності при вимушеному повсякденному спілкуванні з різними людьми.

Коли приснився "Інвалід" за Фрейдом

ІНВАЛІД - ви відчуваєте в собі якусь неповноцінність, що заважає вам нормально сприймати стосунки з протилежною статтю. Вас переслідує нав'язлива ідея, що ваш нинішній партнер нещирий з вами.
ПОБАЧИТИ ПОКАЛІЧЕНУ ЛЮДИНУ - ви почуваєте себе скривдженим і залишеним без уваги. Але це ненадовго.
ПОБАЧИТИ СЕБЕ КАЛІКОЮ - вас чекають проблеми, які торкнуться передусім сімейного життя.
СПОСТЕРІГАТИ ЗА БАГАТЬМА КАЛІКАМИ - до неприємностей. Існує велика небезпека для вас захворіти венеричним захворюванням або зіткнутися з серйозними, а іноді і непереборними труднощами в спілкуванні з протилежною статтю, і все з вини тієї людини, яка, як вам здається, відноситься до вас дуже добре. Хтось серйозно вирішив зіпсувати вам життя і не пожаліє для цього нічого. Вам треба перевірити усіх людей, з якими ви пов'язані. Зловмисник обов'язково видасть себе.

Здоров'я та сон Інвалід

БАЧИТИ ІНВАЛІДА - знак небезпеки, хвороби, травми або пристріту, порчі

Китайське розяснення сну Інвалід

Китайська традиційна медицина уточнює те, що європейське мистецтво і християнські релігії намацували інтуїтивно: фізична потворність прямо пов'язана з порушеннями течії енергії, які можуть передаватися у спадок (народження виродком), спотворення течії енергії розпочинається з неправильного світогляду.
У фізично покаліченої без власної провини людини енергетичні потоки теж спотворені і можуть через зоровий образ робити спотворюючий вплив на людей слабких духом, із зачатками власної внутрішньої патології. Уві сні образ виродка-каліки є явище тільки власних внутрішніх спотворень і проблем: тіло уві сні дає знати про проблему; оскільки наяву не бажаєте помічати проблему, образ її з'являється уві сні страшним і фантастичним, зате що привертає увагу і штовхає до дій.
ВИРОДКА / КАЛІКУ (КУЛЬГАВОГО, КОСОГО, АЖ ДО ОБРАЗУ МУТАНТІВ, НАПІВЗВІРІВ-НАПІВЛЮДЕЙ) БАЧИТИ УВІ СНІ - виродок - віддалений від роду, інь-стан фізичної даності, позбавлений небесного вогню.
БАЧИТИ ВИРОДКА / КАЛІКУ / НАПІВФАНТАСТИЧНУ ІСТОТУ І ЛЯКАТИСЯ СВОГО СНОВИДІННЯ - цей прояв страху перед майбутнім, пасивність, слабкість, інертність. З точки зору медицини, це перевантаженість селезінки, ослаблені нирки, інертна печінка і порушення кровообігу. Сон несприятливий: слід звернути увагу на здоров'я, оскільки усі кар'єрні і особисті справи унаслідок відсутності енергії завершуються крахом.
БАЧИТИ ВИРОДКА / КАЛІКУ І НАМАГАТИСЯ ПІТИ, НЕПОМІТНО ВІДВЕРНУТИСЯ / ПРОКИНУТИСЯ - посилене несприятливе тлумачення першого варіанту. Сон означає крайню невпевненість і нерозуміння сенсу свого життя і зв'язку із загальним життям людства, природи і Космосу. Спроба захиститися від внутрішніх проблем втечею нікому і ніколи ще не приносила удачі.
Сон говорить про необхідність психологічну і медичну (у другу чергу) допомогу.
БАЧИТИ СЕБЕ / КОГО-НЕБУДЬ З БЛИЗЬКИХ ВИРОДКОМ - тіло дає знати про зростаючу внутрішню проблему, енергетичні, напрацьовані неправильним світоглядом блоки готові проявитися хворобою.
Якщо потворність уві сні пов'язана з певними органами тіла, то це точки прояву майбутньої хвороби або слабкі і енергетично нездорові місця, що можуть притягнути до себе фізичні травми.
Сон буквально вказує про сильні психічні порушення в організмі внаслідок втрати інформації Неба, яка робить осмисленим і гармонійним усе фізичне.
БАЧИТИ ВИРОДКОМ КОГО-НЕБУДЬ ІЗ СТАРШИХ В РОДУ (ЖИВИХ АБО ТАКИХ, ЩО ПОМЕРЛИ) - означає серйозне порушення родової інформації. Потворність (моральне / психічне / інтелектуальне) прародительки позначиться у фізичних хворобах.
БАЧИТИ СЕБЕ ВИРОДКОМ БЕЗ СОРОМУ, СТРАХУ І ІНШИХ НЕГАТИВНИХ ЕМОЦІЙ / ДОПОМАГАТИ БЕЗ ГИДЛИВОСТІ УВІ СНІ КАЛІЦІ / ВИРОДКОВІ - сновидіння означає позбавлення від страхів і влади власних негативних емоцій.
Такому сну зазвичай передує нездоров'я або неприємності, тривала невдача, неблагополучна течія справ, але незабаром все зміниться до кращого, якщо сновидець усвідомлює причини своїх нещасть, розумно продовжить почату його організмом внутрішню боротьбу за звільнення.
| Літера І «Сайт про Сонник, Гороскоп, Хіромантію та Значення іменн»
Коментарі

⤹ Залишити свій коментар ⤸