1 247 Рос.верс.

Гойдалки

Гойдалки

Якщо приснився сон - Гойдалки

КАТАТИСЯ НА ГОЙДАЛКАХ - приємне проведення часу і якась сімейна урочистість.
РОЗГОЙДУВАТИ КОГОСЬ НА ГОЙДАЛКАХ - ви намагатиметеся добитися якихось відомостей, які пролили б світло на питання, що цікавить вас.
РОЗГОЙДУВАТИ ПОРОЖНІ ГОЙДАЛКИ - збитки і розчарування

Що означає сон "Гойдалки" за Менегітті

ГОЙДАТИСЯ НА ГОЙДАЛКАХ - незважаючи на уявну зовнішню чарівність цієї дії, образ символізує гойдання маятника як штампову поведінку, що повторюється, виробилося в результаті особистого негативного досвіду. Вказує на нав'язливу приховану фіксацію материнського комплексу або комплексу, спрямованого на відхід від дійсності у зв'язку з постійним негативним сприйняттям останньої.

Китайське розяснення сну Гойдалки

ГОЙДАЛКИ БАЧИТИ / ГОЙДАТИСЯ - ян-інь нестабільний стан.
ГОЙДАЛКИ УВІ СНІ - необхідність струсити застійну внутрішню ситуацію активними зовнішніми ян-діями. У організмі є вже не лише психологічні блоки, але і застій руху енергії ци. Бажання гойдатися і розтрусити їх сприятливо, але нічого не говорить про те, чи є у сновидця подальші плани руху. Крім того, результати струсу непередбачувані: трясіння захоплює фізично майже усі органи з можливою їх патологією, особливо по емоційних перепадах небезпечна для серця-нирок (радість-страх). Селезінка і легені грають роль розповсюджувачів негативних наслідків емоційного гойдання. Тривале гойдання шкодить почуттю рівноваги-орієнтації в просторі, уві сні гойдалки ще вказують на проблеми сновидця з часом: немає власного здорового почуття ритму.
Сон може бути сприятливим тільки при украй обережній поведінці наяву: можливо, вже немає блоків енергії, але немає ще правильного ритму і напрямку руху.
БАЧИТИ ЗЛАМАНІ / ЗУПИНЕНІ І ПОРОЖНІ ГОЙДАЛКИ - несприятливо, це означає внутрішні блоки, втрату почуття часу і ритму руху без спроб організму відновитися. Причина в таких випадках криється у далекому минулому - в дитинстві. Вихід один: згадати, з якими подіями асоціюються гойдалки. Маються на увазі події, самі собою спливаючі в пам'яті, гойдалок там може і не бути. Спогади звільняють людину від застою емоцій, енергія починає текти вільно і правильно.
| Літера Г «Сайт про Сонник, Гороскоп, Хіромантію та Значення іменн»
Коментарі

⤹ Залишити свій коментар ⤸