1 314 Рос.верс.

Губи

 Губи

Якщо приснився сон - Губи

БАЧИТИ ЗАНАДТО ПУХКІ ГУБИ - ви занадто емоційні, що може зіграти з вами злий жарт.
БАЧИТИ, ЯК ВАШІ ГУБИ СПУХАЮТЬ, А ПОТІМ ЗНОВУ НАБИРАЮТЬ ЗВИЧАЙНОГО ВИГЛЯДУ - незабаром ви можете поміняти думку про когось зі свого оточення.
ТОНКІ ГУБИ - слід бути критичнішим до себе.

Коли приснився " Губи" за Фрейдом

ДЛЯ ЖІНКИ ЦІЛУВАТИСЯ - знайомство з деяким привабливим чоловіком, який при пильнішому розгляді опиниться справжнім альфонсом.
ДЛЯ ЧОЛОВІКА ЦІЛУВАТИСЯ - треба бути трохи ніжнішим до своєї "другої половинки" - вона вже давно занудьгувала без вашої турботи.
БАЧИТИ, ЯК ЦІЛУЮТЬСЯ ІНШІ - ви виявитеся втягнутими в деяку неприємну історію.

Китайське розяснення сну Губи

На внутрішній стороні верхньої губи закінчується задньо-серединний меридіан. Посередині і внизу від нижньої починається передньо-серединний меридіан. Обидва ці меридіани відбивають загальну течію енергії ци в організмі, таким чином, губи - важливий символ здоров'я / нездоров'я.
БАЧИТИ УВІ СНІ ГУБИ - означає усвідомлювати вплив на них пов'язаних з ними органів і впливу цих органів на себе, загальний стан сновидця:
СИЛЬНІ, ЧУТТЄВІ ПОВНІ ГУБИ - активність внутрішніх відчуттів і емоцій, активність життєвої позиції, потреба швидкої зміни емоцій і вимогливе очікування задоволення своїх бажань від інших.
ЗАНАДТО ПОВНІ ГУБИ - знак занадто яскравої і занадто частої зміни емоцій. У житті це виражається в небажанні на користь інших гасити свої бурхливі емоції, широке, але не ретельно вибране коло спілкування, часта зміна знайомств із-за небажання підтримувати зв'язки і чимось для цього жертвувати.
ТОНКІ, БЛІДІ, СУХІ, УРАЖЕНІ ЗАСТУДОЮ ГУБИ УВІ СНІ - знак неправильної течії енергії в організмі і знак хвороби, конкретно - це слабкість селезінки, підшлункової залози.
ЯКЩО ТАКІ ГУБИ БЕЗВІЛЬНО РОЗКРИТІ, то це ще і символ неурівноваженості, незадоволенню собою, слабкості характеру, що виникає з цієї недовіри, ревнощів, неміцності сімейних стосунків.
ЯКЩО ТОНКІ ГУБИ УПЕРТО І ЩІЛЬНО СТИСЛІ, то характер і сила волі є: все тримається на них, але здоров'я від нехтування внутрішньою частиною ситуації страждає. Волей можна зовні виправити ситуацію, але організм не звільняється від негативних емоцій і отруюється ними. Слід дивитися, які проекційні зони губ уражені, потім лікуватися і змінювати лінію поведінки.
КУСАТИ УВІ СНІ ГУБИ - це неадекватна спроба зовнішньою дією ян виправити внутрішній стан інь; спроба простимулювати внутрішні органи.
КУСАТИ ГУБИ ЗУБАМИ - означає бажання загострити усі емоції, окрім однієї, до межі, щоб приховати цю одну емоцію для самого сновидця. Досвід показує, що цією однією емоцією в переважній більшості випадків є страх.
Сон несприятливий: вказує на значне і руйнівне спотворення течії енергії ци в організмі при небажанні усвідомити свої помилки. Слід подумати про наслідки і зайнятися нирками і шлунково-кишковим трактом. У діловому стосунку - провал справ і розрив стосунків.
ЦІЛУВАТИ КОГО-НЕБУДЬ В ГУБИ - дарувати свою внутрішню силу і отримувати щось взамін.
| Літера Г «Сайт про Сонник, Гороскоп, Хіромантію та Значення іменн»
Коментарі

⤹ Залишити свій коментар ⤸