Головна » Сонник українською » Літера Г » приснилась Гроза
1 589 Рос.верс.

приснилась Гроза

приснилась Гроза

Якщо приснився сон - приснилась Гроза

ГРОЗА, ЯКЩО ВОНА НЕ ЛЯКАЄ - успіх, благополуччя, отримання яких буде пов'язано з чималим клопотом і тривогами. Вам доведеться похвилюватися, але бажання ваше виконається.
ЧУТИ ГРІМ БЕЗ ГРОЗИ - існує психологічний дисбаланс, занепокоєння, що все може бути не так гладко, як здається. Ваші стосунки з оточенням носять руйнівний характер.

Коли приснився "приснилась Гроза" за Фрейдом

БАЧИТИ АБО ЧУТИ ГРОЗУ УВІ СНІ - знаменує сильний спалах пристрасті давно знайомої людини по відношенню до вас. Ви будете цим сильно здивовані.

Здоров'я та сон приснилась Гроза

ГРОЗА - знак небезпеки, стресового стану і негативних емоцій.
ГРІМ - символ нежданої події.
ГРІМ З БЛИСКАВКОЮ - можлива гостра хвороба, травма або смерть.

Що означає сон "приснилась Гроза" за Менегітті

ГРІМ (З БЛИСКАВКОЮ і БЕЗ) - означає стан страху, що виник в результаті необгрунтованих загроз.

Ванга про сон приснилась Гроза

ГРОЗА - конфлікт, переляк, новини, гнів.
ЗЛЯКАТИСЯ СПАЛАХУ БЛИСКАВКИ І УДАРУ ГРОМУ - ви ведете далеко не праведне життя, тому можете вважати цей сон попередженням зверху.
ПОТРАПИТИ ПІД СИЛЬНУ ГРОЗОВУ ЗЛИВУ - тривалий конфлікт вирішиться швидше, чим ви думаєте.
ГРОЗА ПРОЙШЛА СТОРОНОЮ, І НА ВАС НЕ ВПАЛО НІ КРАПЛІ ДОЩУ - ви завдяки своїй виверткості і умінню знаходити вихід з найважчих ситуацій зможете уникнути несправедливого гніву свого начальства.
ПІД ЧАС ГРОЗИ У ВАШ БУДИНОК УДАРИЛА БЛИСКАВКА - несподівані новини.

Значення сну "приснилась Гроза" у слов'ян

ГРІМ ПРИСНИТЬСЯ - до печалі і перешкод.

Китайське розяснення сну приснилась Гроза

ГРІМ ЧУТИ УВІ СНІ - грім має в основі зовнішнє ян-проявлення сили, усередині - інь-пустоту або заціпеніння. Максимальне загострення ситуації: в цілому сприятливо, бо показує прагнення до оновлення. Чи передрікає сон удачу - це залежить ще і від сюжету сну, але понад усе залежить від випробуваних уві сні емоцій. Є можливість за слабкими ознаками розпізнати приховані причини, що породили бурхливу громову ситуацію. Якщо реакція і дії сновидця наяву після інь-попередження будуть миттєві, як грім, то він цілком успішно може повернути ситуацію на свою користь.
ЧУТИ ГРІМ З ПЕРЕЛЯКОМ - ситуація не на користь сновидця: бракує внутрішньої сили для збігу з активними зовнішніми ритмами життя (слабке знищується якщо заважає рости), або немає сил для опору чиїйсь чужій волі. Сон несприятливий, і слід перевірити цілі, друзів і здоров'я.
ГРІМ ЧУТИ БЕЗ ПЕРЕЛЯКУ АБО ІЗ ЗАДОВОЛЕННЯМ - сприятливо, внутрішня сила є, і усе інше влаштується. Можливість отримати і прийняти допомогу. Цей сон означає збіг ритмів сновидця і створеної ним ситуації, що саме по собі позитивно. Але сама ситуація протікатиме миттєво і з руйнівною силою грому. Сон попереджає, що такий результат близький.
З ЯСКРАВО ВИРАЖЕНИМ УВІ СНІ СТРАХОМ ЧУТИ ГРІМ / ВІД СТРАХУ ПРОКИНУТИСЯ - означає, що хвороба загрожує ниркам. Сон більш ніж несприятливий.
| Літера Г «Сайт про Сонник, Гороскоп, Хіромантію та Значення іменн»
Коментарі

⤹ Залишити свій коментар ⤸