907 Рос.верс.

фотокартка

 фотокартка

Якщо приснився сон - фотокартка

РОЗГЛЯДАТИ АЛЬБОМ З ФОТОГРАФІЯМИ - ви намагаєтеся виділити те, що для вас важливіше, і відмести те, що вам не дуже подобається, але може розглядатися як несуттєве.
ДРУКУВАТИ ФОТОГРАФІЇ - спроби отримати задоволення від того, що вас оточує, але при цьому існує щось, що вас явно дратує, не дає спокою. З якигось причин ви не можете позбавитися від цього чинника.
РОЗГЛЯДАТИ ВЛАСНУ ФОТОГРАФІЮ - ви можете намагатися не бути самим собою, намагатися наслідувати когось. І ця обставина не кращим чином позначиться на повазі до вас з боку.

Коли приснився " фотокартка" за Фрейдом

ПОБАЧИТИ ВЛАСНУ ФОТОГРАФІЮ - ви так захоплені отриманням задоволення, що абсолютно забуваєте про те, що в ліжку окрім вас є ще одна людина.

Здоров'я та сон фотокартка

РОЗГЛЯДАТИ ФОТОГРАФІЮ - до душевної туги.

Що означає сон " фотокартка" за Менегітті

ФОТОГРАФІЯ - щось неправдиве, безживні спогади. Занадто поверхневе з домішкою еротичності відношення до життя і людей.

Ванга про сон фотокартка

РОЗГЛЯДАТИ СВОЮ ФОТОГРАФІЮ - ви не отримуєте ніякої радості від роботи, невдоволені своїм сімейним життям і навіть своєю зовнішністю. Вам здається, що вас переслідує лиха доля. Якщо вас і далі відвідуватимуть подібні думки, то ваше життя пройде непомітно і безцільно.
РОЗДИВЛЯТИСЯ УВІ СНІ ФОТОГРАФІЮ БЛИЗЬКОЇ ЛЮДИНИ - в реальному житті ви будете серйозно стурбовані долею цієї людини.
ПОРВАТИ ФОТОГРАФІЮ - до великого нещастя. Вас чекає трагічна новина. Швидше за все, цей сон провіщає зникнення близької людини, яку знайти навряд чи вдасться.
ЗАГУБИТИ ФОТОГРАФІЮ - вам слід бути обережнішим у своїх справах. Ви дієте не кращим чином, іноді зовсім забуваючи про такі поняття, як честь і совість. Зупиніться, бо за усі кепські справи ми відповідатимемо перед судом Господнім.
ЙТИ З ФОТОГРАФІЄЮ ДО ВОРОЖКИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ МАЙБУТНЄ - ви дуже довірлива, наївна людина. І хоч в принципі це не така вже погана риса, уся біда в тому, що ви дуже часто довіряєте свої таємниці не тим людям. Відкривати свої помисли і просити ради слід у набожних мудрих людей.
| Літера Ф «Сайт про Сонник, Гороскоп, Хіромантію та Значення іменн»
Коментарі

⤹ Залишити свій коментар ⤸