804 Рос.верс.

Факел

 Факел

Якщо приснився сон - Факел

ОСВІТЛЮВАТИ СОБІ ШЛЯХ ФАКЕЛОМ - потреба висвітити окремі частини своєї натури або сфери життя специфічним чином - так, щоб оточення сприйняло інформацію про сновидець, як вигідно самому сновидцю.
ЗАПАЛЮВАТИ ФАКЕЛ - ви втрачаєте надію, але прагнете знайти в навколишній дійсності хоч щось, що зміцнило б ваш дух.
ГАСИТИ ФАКЕЛ - ви вичерпали усі можливості, і більше немає необхідності продовжувати почате. Ваші справи або завершені, або вони не можуть стати краще, яких би зусиль ви для цього не докладали.

Коли приснився " Факел" за Фрейдом

ЙТИ ІЗ ЗАСВІЧЕНИМ ФАКЕЛОМ - на розчарування в дорогій для вас людині.
ЗГАСЛИЙ ФАКЕЛ - символ нудьги, яка чекає вас у тому випадку, якщо ви самі не докладете ніяких зусиль для того, щоб секс з партнером не став рутиною.

Ванга про сон Факел

ТРИМАТИ В РУКАХ ФАКЕЛ, ЩО ГОРИТЬ - ви доб'єтеся великих висот. Ваші помисли чисті, дії розумні і правильні, а це означає, що вищі сили протегують вам, бо Бог любить милосердних і мудрих людей.
ОСВІТЛЮВАТИ ФАКЕЛОМ СВІЙ ШЛЯХ - добитися поставлених цілей вам буде не так-то просто. Вся річ у тому, що ваша доля у ваших власних руках, а тому ви самі "куєте" своє щастя. На жаль, першу чверть свого життя ви йтимете по неправильному шляху, вдаючись до порочних спокус і неблагопристойних думок, але потім, одумавшись, звернете на вірну дорогу.
БАЧИТИ ЛЮДЕЙ З ФАКЕЛАМИ, ЩО ГОРЯТЬ - у вас дуже багато друзів, які в скрутну хвилину вашого життя завжди готові прийти вам на допомогу.
ЗАПАЛЮВАТИ ФАКЕЛ - приємна звістка. Вас чекає збільшення в сімействі або радісна новина про народження спадкоємця в сім'ї ваших знайомих.
ФАКЕЛ, ЩО ГОРИТЬ, НЕСПОДІВАНО ГАСНЕ - раптова кончина близької вам людини.
ГАСИТИ ФАКЕЛ - ви окрім своєї волі послужите причиною смерті кількох чоловік. Будьте обережні, бо такому злочину немає пробачення.
РОЗПАЛЮВАТИ ПОЖЕЖУ ЗА ДОПОМОГОЮ ФАКЕЛА - вам визначено вчинити щось велике. І нехай зараз ви працюєте, думаючи, що ваше життя пройде у буденних турботах, і тільки мрієте про славу, гроші і повагу, навіть не підозрюючи, що цим мріям дуже скоро судилося збутися.

Розшифровка сну Факел за Ностардамусом

ФАКЕЛ - символ революції, оновлень, змін, просвіти.
ТРИМАТИ ФАКЕЛ В РУЦІ - найближчим часом ви будете в центрі уваги і нарешті отримаєте можливість реалізувати свої захоплюючі плани.
БАЧИТИ ЛЮДЕЙ З ФАКЕЛАМИ, ЩО ГОРЯТЬ - до потрясінь і внутрішніх конфліктів.
ЗГАСЛИЙ ФАКЕЛ - ви будете розчаровані неможливістю здійснення своїх планів.
ПОЖЕЖА ВІД ФАКЕЛА, ЩО ВПАВ - до революції.
ОСВІТЛЮВАТИ ЗА ДОПОМОГОЮ ФАКЕЛА СОБІ ШЛЯХ - ваша мудрість і життєвий досвід допоможуть знайти вихід навіть в найважчій ситуації.
СТОЯТИ ПЕРЕД КНИГОЮ І ТРИМАТИ В РУКАХ ФАКЕЛ - ви станете свідком того, як збудуться пророцтва.
БАЧИТИ РУКУ, ЩО СТИСКАЄ ФАКЕЛ - ви прагнете вийти з-під чужого впливу і хочете більшої свободи

Китайське розяснення сну Факел

ФАКЕЛ В НОГАХ ЛІЖКА СВОГО / ЧУЖОГО - ян-вогонь, що направляється, управляє інь.
У НОГАХ ЛІЖКА - органи інь, меридіани яких проходять по ногах: нирки, печінка, селезінка.
ФАКЕЛ В НОГАХ ЛІЖКА - означає переплутування у хазяїна ліжка потоків тепла (верх, небо) і холоду (низ, земля) в організмі, протиріччя цих стихій своїй природі спричиняє за собою відривши людину від неба і від землі. Сон може символізувати важку хворобу або смерть, якщо сновидець не знайде і не виправить здійснені ним помилки, неправильні вчинки або самогубний по емоційному ритму світогляд. З точки зору медицини, уражені усі перераховані на початку статті меридіани і органи.
НЕСТИ ФАКЕЛ В РУКАХ - освітлювати собі шлях, жадати освітити шлях - означає бажати прояснити ситуацію, жадання руху і ясності самі по собі сприятливі, подальше залежить від поведінки вдень.
ВПУСТИТИ ФАКЕЛ - втратити бажання / сили бачити шлях, що завжди тягне наяву невдачі і розлад здоров'я.
ФАКЕЛ ГАСНЕ / ПАДАЄ І ГАСНЕ - дуже несприятливо: хвороба, нещасний випадок і смерть.
| Літера Ф «Сайт про Сонник, Гороскоп, Хіромантію та Значення іменн»
Коментарі

⤹ Залишити свій коментар ⤸