Головна » Сонник українською » Літера Ч » Приснились Червяки
1 669 Рос.верс.

Приснились Червяки

Приснились Червяки

Якщо приснився сон - Приснились Червяки

ЧЕРВ'ЯКИ - неприємні і прикрі сторони вашого життя, які не дають вам спокою, але з якоїсь причини ви не можете їх відлагодити. Це гнильні тенденції у вашому житті. Зверніть увагу на ті сторони свого життя, які вам не подобаються, але вирішувати проблеми, з ними пов'язані, ви не хочете.
Увага : в деяких випадках черв'яки уві сні вказують на те, що у сновидіння є хронічне захворювання, яке він належним чином не лікує, що може привести до загострення.

Коли приснився "Приснились Червяки" за Фрейдом

БАЧИТИ ДОЩОВИХ ЧЕРВ'ЯКІВ - до змін в стосунках з кимось дорогим і близьким для вас.
НАСАДЖУВАТИ ЧЕРВ'ЯКА НА ГАЧОК, ЗБИРАЮЧИСЬ ЛОВИТИ РИБУ - якщо ви не поміняєте свій імідж, то предмет ваших симпатій ще дуже нескоро зверне на вас увагу.
РОЗДАВИТИ ЧЕРВ'ЯКА - ДЛЯ ЖІНОК : домагання якогось дуже наполегливого залицяльника, з яким треба буде повестися дуже різко.
ДЛЯ ЧОЛОВІКА - йому треба відноситися до своєї дружини з великою довірою і не підозрювати її в зрадах на кожному кроці

Здоров'я та сон Приснились Червяки

БАЧИТИ ЧЕРВ'ЯКІВ - до хвороби, зокрема, можливий гельмінтоз.

Що означає сон "Приснились Червяки" за Менегітті

ЧЕРВ'ЯКИ - вказують на невловиму, глибоко приховану негативність. Зазвичай символізують негативність зовні слухняного, залежного, люблячого і доброго чоловіка. В деяких випадках цей образ оголяє "червиву позицію" як слабо виражену матрицю негативності, яка, проте, здатна активізувати велику частину потенціалу жіночої психіки, але завжди з негативним результатом. Ця "червива позиція" - свого роду стартер, що запускає в дію жіночу негативність.

Значення сну "Приснились Червяки" у слов'ян

ЧЕРВ'ЯКИ СНЯТЬСЯ - до прибутку.
| Літера Ч «Сайт про Сонник, Гороскоп, Хіромантію та Значення іменн»
Коментарі

⤹ Залишити свій коментар ⤸