1 518 Рос.верс.

Будинок

Будинок

Якщо приснився сон - Будинок

БАЧИТИ БУДИНОК (У ЗАЛЕЖНОСТІ ВІД ЙОГО ЗОВНІШНЬОГО ВИГЛЯДУ) - до серйозних змін, нестабільності або до значного зростання.
БУДИНОК, ЩО КИШИТЬ ЧИМОСЬ АБО ЗАЙНЯТИЙ КИМОСЬ - нестабільні стосунки з навколишнім світом. Ви знаходитеся в стані пригніченості, занепокоєння.
ЗРУЙНОВАНИЙ БУДИНОК - до переїзду, фінансових негараздів, до смерті або до розлучення.
БУДІВНИЦТВО БУДИНКУ - передбачається підвищення на роботі або поліпшення фінансового положення, що відкриває додаткові можливості. У стосунках з людиною, з якою ви зустрічаєтеся, не виключений якісний перехід на серйозніший рівень, можливий брак.
АДМІНІСТРАТИВНА БУДІВЛЯ, ЗАПОВНЕНА ЛЮДЬМИ, - процвітання бізнесу, достаток.
БАЧИТИ ФУНДАМЕНТ БУДІВЛІ, ЩО БУДУЄТЬСЯ, - ви зацікавлені в тому, щоб ваші почини і взагалі ваше життя мало міцний фундамент. Цей сон також вказує на певну частку упевненості у своїх силах.

Здоров'я та сон Будинок

Увага: будинок характеризує тіло людини, а його частини - відповідні органи. Стан будинку визначає і стан здоров'я людини.
БАЧИТИ ФУНДАМЕНТ - необхідно прийняти обдумане рішення; до проблем з опорно-руховим апаратом.

Що означає сон "Будинок" за Менегітті

БУДИНОК - вказує на найбільш близький до "Я" простір існування, на домінантний стереотип суб'єкта. Означає набір образів поведінки, що характеризують стиль життя суб'єкта. Окрім звичайних психоаналітичних значень окремих компонентів будинку - даху, першого поверху, середніх поверхів, підвалу і т. д. - важливо дізнатися про зовнішній і внутрішній стан будинку, про його речі і архітектуру. Ще важливіше дізнатися, в якому місці (спальні, їдальні, кухні і т. д.) розгортається дія сновидіння. Якщо бачите ванну (туалет), то це вказує на порожній еротизм, потребу в самозадоволенні, на щось, що має агресивну динаміку, наприклад, на негативну психологію, що виражається в агресії, характерній для анальної стадії розвитку. Образ кухні менш негативний, якщо суб'єкт не бачить там ножів або процесу оброблення м'яса (показник активної негативності у стадії зовнішньої патології). Позитивні образи спальні і їдальні.
Окрім загального значення БУДИНОК іноді символізує різні аспекти власного організму суб'єкта.

Значення сну "Будинок" у слов'ян

БУДИНОК БУДУВАТИ - до радості.
ПРИБИРАТИ БУДИНОК - до прибутку.

Китайське розяснення сну Будинок

Фен-шуй дослівно перекладається з китайської як вітер і вода. Вітер і вода - це першоелементи творіння, що визначають стан трьох першоелементів, що залишилися : вогню, землі і дерева. Фен-шуй - це уміння жити в гармонії з двома найголовнішими стихіями - вітром і водою і через їх посередництво в гармонії з усією природою. Згідно з теорією і практикою фен-шуй стан янських жител повністю відбиває здоров'я і стосунки в сім'ї. Будинок кожна людина створює в повній відповідності зі своїм світовідчуттям. Але в житті духовний розвал сім'ї можна прикрити дорогими меблями, зовнішньою люб'язністю і т. д. Сон зриває усі маски і оголяє істинний внутрішній фен-шуй житла: дорога квартира або шикарний особняк можуть снитися розваленими, згорілими, а скромна квартира за наявності світу і гармонії в душі хазяїв сниться якщо не палацом, то наповненою якимсь особливим світлом, в таке житло неодмінно хочеться увійти.
БУДИНОК, КВАРТИРА - янське житло.
БУДИНОК РОЗВАЛЮЄТЬСЯ - знищення і смерть, іньский стан.
ОБРАЗ БУДИНКУ, ЩО РОЗВАЛЮЄТЬСЯ, РУЙНУЄТЬСЯ, - знак втрати внутрішньої основи життя, втрати руху вперед хазяїном будинку або руйнування сім'ї. Для самого сновидця такий сон говорить про критичний стан організму, оскільки розвалу чого-небудь завжди передує напруження, вибух емоцій, що руйнують організм.
Після вибуху емоцій навколишній світ починає проникати крізь проломи туди, де людина раніше створила свій маленький світ. Великий світ знищує маленький відразу, як тільки хазяїн маленького світу втрачає здатність одушевляти його (на загострення пристрастей пішли усі сили). Зруйнований будинок, у свою чергу, не дає хазяїну захисту, результатом будуть депресія і хвороби. Ситуація часто починає крутитися по кругу - від хазяїна до будинку і назад з погіршенням, розвалом духовним і фізичним.
ПОВНІСТЮ ЗРУЙНОВАНИЙ БУДИНОК (СНИТЬСЯ, ЩО СТОЇШ ПЕРЕД НИМ) - може провіщати важкі хвороби і навіть смерть (БУДИНОК РУШИТЬСЯ НА СНОВИДЦЯ, ДАВИТЬ ЙОГО), розвал справ і стосунків неминучий.
КВАРТИРА / БУДИНОК НЕ ЗРУЙНОВАНІ, АЛЕ ЗАПУЩЕНІ І БРУДНІ - говорять про духовний застій, лінь і втрату орієнтирів в житті.
ВХОДИТИ / БАЧИТИ УВІ СНІ НОВИЙ СВІТЛИЙ КРАСИВИЙ БУДИНОК / КВАРТИРУ - означає надбання нового шляху в житті, нових інтересів або супутників, сон може провіщати і несподівану, круто міняючу життя звістку. Усі нагороди тут заслужені: сновидець духовно був активний і небайдужим в житті, уникаючи по можливості загострення пристрастей. Сновидець вже запрограмував собі пристойне майбутнє, яке і показалося уві сні в образі нового житла.
| Літера Б «Сайт про Сонник, Гороскоп, Хіромантію та Значення іменн»
Коментарі

⤹ Залишити свій коментар ⤸