3 241 Рос.верс.

Роман

Роман

Роман у перекладі з латинського слова «романус» означає «римський», «римлянин», «з Риму». Первинно назва міста Рим було дано від імен братів Ромула і Рема, ім'я Роман - це похідна, варіант вимови імені Ромул.
Романи люблять все нове, але їм важко доводити всі справи до кінця. Всі відволікає - то хвороби, то нові захоплення. Він щоразу з запалом кидається на реалізацію свого задуму, але йому потрібні величезне терпіння і витримка, щоб добитися результату. Але от якщо це вдається, то результат буде вражаючим!

Розшифровка імені по буквах:
 
Р - догматичність і самовпевненість
О - експансивність і емоційність
М - сором'язливість, дбайливість і працьовитість
А - сила і воля
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
 
ЗНАК ЗОДІАКУ. Телець (Водолій).
 
ПЛАНЕТА. Сатурн.
 
КОЛІР ІМЕНІ. Ліловий, червоний, червоно-ліловий - символ активності інтелектуальної і фізичної.
 
КАМІНЬ-ТАЛІСМАН. Аметист.
 
РОСЛИНА. Ім'я Роман ототожнюється з тополею, кипарисом і фіалкою.
 
ТВАРИНА. Лань, метелик-вітрильник.
 
ОСНОВНІ РИСИ. Воля і працьовитість, інтелект, сексуальність.
 
ТИП. Ці загадкові люди володіють талантом переконувати інших. Роман настільки розважливий, що часом здається нудним. Дуже організований і терплячий.
 
ІМ'Я І ХАРАКТЕР. Роман не виносить ніякого одноманітності. Роман влюбчивий. Його пристрасний, винахідливий розум, любов до різноманітності стануть суворим випробуванням і одночасно радістю для тієї, з ким він зв'яже життя. З ним завжди весело. Він не упертюх і не диктатор, легкий на підйом, щедрий і добрий з людьми.
 
ПСИХІКА. Ніколи не забуває завданих йому образ. Не піддається впливу, об'єктивний. Справі віддається повністю, правда, якщо існує така необхідність. Самовпевнений.
 
ІНТУІЦІЯ. Володіє прекрасною інтуїцією.
 
ІНТЕЛЕКТ. Він більш інтелектуальний, ніж здається. Діє приховано, смикаючи за мотузки з-за лаштунків.
 
МОРАЛЬНІСТЬ. Завжди прагне до того, щоб бути вільним. Ні в якому разі не хоче зв'язувати себе моральними нормами. Різко негативно ставиться до всього, що могло б перешкодити його справах.
 
ЗДОРОВ'Я. Хороше, хоча може страждати від діатезу. Повинен стежити за органами травлення.
 
СЕКСУАЛЬНІСТЬ. Відносно сексу у нього виникає багато проблем, тому що ці чоловіки не вміють і не хочуть чекати. Їх бажання швидше засновані на інстинкті, чим викликані любов'ю.
 
ШЛЮБ. Роман буде щасливий у шлюбі з Ганною, Валентиною, Оленою, Любов'ю, Майєю, Марією. А ось союз з Євгенією, Катериною, Оксаною, Тамарою навряд чи буде вдалим. Правда, можливі і варіанти ...
 
ЗАХОПЛЕННЯ. Людина з цим ім'ям не терпить життєвої одноманітності. Він цілком може залишити інститут за півроку до закінчення і податися на заробітки або ж знехтувати отриманим дипломом, наприклад заради кар'єри непрофесійного актора. Захопившись чимось, він спалахує, здатний захопити і інших людей. Йому подобаються бойові види спорту: боротьба, карате, регбі.
 
ПОЛЕ ДІЯЛЬНОСТІ. Роман знаходить задоволення в роботі, якщо вона добре оплачується. Хотів би досліджувати невідомі області. Може стати неперевершеним розвідником, місіонером, поліцейським, політичним діячем.
 
БІЗНЕС. Потенційними кандидатами в удачливі підприємці є Романи, батьків яких звуть Андрій, Дмитро чи Петро.
 
День Ангела, іменини 18 січня, 11 лютого, 16 лютого, 2 березня, 29 березня, 15 травня, 5 червня, 13 червня, 1 серпня, 6 серпня, 11 серпня, 15 серпня, 23 серпня, 24 вересня, 8 жовтня, 14 Жовтень, 13 листопада, 1 грудня, 10 грудня.
 
Відомі люди з ім'ям Роман
 
Роман Віктюк (театральний режисер)
 
Роман Шкідливий (1867 - 1934) основоположник російської хірургічної ортопедії
 
Роман Гіршман (1895 - 1979) французький археолог
 
Роман Іваничук (народ.1929) український письменник
 
Роман Якобсон (1896 - 1982) американський мовознавець, літературознавець
 
Роман Поланскі один з найбільших кінематографістів післявоєнного часу
 
Роман Абрамович (24 жовтня 1966, Саратов) - мільярдер, підприємець, колишній губернатор Чукотського автономного округу. З 12 жовтня 2008 депутат Чукотской думи. З 22 жовтня 2008 по 2 липня 2013 року - голова думи Чукотського автономного округу. У 2003 році придбав за £ 140 млн англійський футбольний клуб «Челсі» і фактично перебрався на проживання до Великобританії.
 
Роман Шебрле - чеський десятиборець, олімпійський чемпіон і триразовий чемпіон світу (двічі в закритих приміщеннях (семиборство) і один раз на відкритій арені). Став першим десятиборцем, який подолав рубіж в 9000 очок, встановивши новий світовий рекорд (9026 очок).
 
Роман завжди допоможе знайти вихід з положення, оскільки не схильний стереотипам мислення. Роман чудовий першопроходець, без нього не обійдеться жодна подорож. Навіть банальний похід по магазинах може обернутися незабутньою подією. Роман самолюбний, дотепний. Він не буде намагатися бути лідером, домагатися рекордів або ж показати себе з кращого боку.

| Чоловічі Р «Сайт про Сонник, Гороскоп, Хіромантію та Значення іменн»
Коментарі

⤹ Залишити свій коментар ⤸