9 781 Рос.верс.

Назар

Назар

Ім'я Назар має кілька версій походження. За першою версією, ім'я Назар утворено від пізнелатинського імені Nazarius, яке означає «той, хто родом з Назарету», «назаретянин». За другою версією, ім'я Назар - це єврейське ім'я. У перекладі з івриту означає «обітницю (обіцяне)» або ж «присвятив себе Господові». Назар постає перед оточуючими яскравою, войовничої і суперечливою натурою. Дещо в характері Назара здається шаленим, некерованим і не піддається поясненню. Це притягує до нього оточуючих.

Розшифровка імені по буквах:
 
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
А - сила і воля
3 - висока інтуїція і фінансове невдоволення
А - сила і воля
Р - догматичність і самовпевненість
 
Зодіак Назара - Близнюки
 
Планета - Меркурій
 
Колір імені Назар - помаранчевий
 
Сприятливе дерево - береза
 
Заповітна рослина Назара - азалія
 
Заступник імені Назар - тапір
 
Камінь-талісман Назара - хризопраз
 
Позитивні риси: У Назара живий, рухливий характер, тонке почуття гумору, аналітичний склад розуму. Це - непересічна натура, повна енергії та бадьорості. Назару все по плечу.
 
Негативні риси: Назар любить висувати нові ідеї, які можуть шокувати громадську думку. Він дуже вимогливий, прагне до того, щоб про нього піклувалися, думали і жили так, як йому найбільше подобається, робили тільки те, що йому хочеться.
 
Характер імені: Назар - яскрава, войовнича, суперечлива особистість. Його тягне і до спокійного життя своїм багатим будинком, і до управління великим господарством, і в той же час є в ньому щось буйне, майже дике, що не піддається "лакіровці" пристойністю. Цим-то і привабливий Назар, особливо для жінок, які чують у ньому владного, сильного чоловіка, повелителя. Спокійний, виконавчий, майстер на всі руки, чоловік з ім'ям Назар швидко освоюється і орієнтується в незнайомій обстановці, інтелектуально розвинений. З дівчатами Назар вельми нерішучий. Одружується пізно і не завжди вдало. Назар хороший сім'янин і батько.
 
Вибір професії по імені: У Назара проникливий і ясний розум, але йому не вистачає посидючості, терпіння. Через це у нього можуть виникнути проблеми у всіх справах. Назар - індивідуаліст, здатний приймати зухвалі рішення. Його приваблює модне, елегантне суспільство, він стежить за модою, може працювати в цьому напрямку, стати модельєром.
 
Бізнес і кар'єра: У прагненні до наживи Назар настільки егоїстичний, що може розтоптати заважаючих йому на шляху до мети.
 
Любов і шлюб: У любові Назар складний, йде непередбаченими шляхами, постійно з ним жити нелегко. Сприятливий союз з Адою, Азой, Маврою, Мілою, Музою. Складні відносини вірогідні з Гуліей, Діною, Іоанной, Ірмою, Регіною.
 
Здоров'я: У Назара ослаблені органи дихання, йому строго протипоказано куріння. Рекомендується теплий клімат.
 
День Ангела, іменини 10 травня, 12 червня, 17 червня, 28 липня, 27 жовтня, 18 листопада, 9 грудня.
 
Відомі люди з ім'ям Назар
 
Назарій та Цельсій (II століття) святі Римсько-Католицької Церкви, мученики. Про цих святих відомо з творів святого Амвросія.
 
Назарій (1865 - 1940) в миру - Микола Андрєєв; діяч обновлінчества і григоріанства, до 1922 року - єпископ Єнісейський і Красноярський
 
Назар Мухаммед (1935 - 1998) інша транскрипція - Назар Мохаммад; військовий і державний діяч Афганістану, генерал-полковник
 
Назарій Назарієвич Яремчук (30 листопада 1951 - 30 червня 1995) - український співак (тенор), Народний артист УРСР (1987). Батько співака і композитора Назарія Яремчука-молодшого і співака Дмитра Яремчука, а також співачки Марії Яремчук.
Відомий перш за все виконанням українських пісень - «Незрівняній світ краси», «Якщо мине любов», «Зачаруй», «А матіолі цвіт», «Червона рута», «Водограй», «Смерекова хата», «Стожари», «Гай, зелений гай »,« Батьківщина »,« Я піду в Далекі гори »,« Пісня буде поміж нас »,« Писанка »,« Гей ви, козаченьки »,« Я ще не всі тобі сказавши »та багатьох інших. Крім того, разом зі своїми друзями-співаками Назарій знявся в музичному фільмі «Червона рута», виступав в ансамблі «Смерічка» під керуванням Левка Дутковського.
 
Насер Оріч (народ.1967) колишній командувач угрупуванням військ Армії Республіки Боснія і Герцеговина під час Боснійської війни. Звинувачувався Міжнародним трибуналом по колишній Югославії у військових злочинах. Згідно першим вироком МТКЮ, визнаний винним у військовому злочині, що виразилося у неприйнятті заходів щодо запобігання розстрілу полонених. Після повторного розгляду справи визнаний повністю невинним.
 
Насер ад-Дін Шах Каджар (1831 - 1896) четвертий шах Ірану з династії Каджаров, правив з 1848 до самої смерті в 1896. 47-річне правління Насер ад-Діна - найдовше в новій історії і третє за тривалістю у всій трьохтисячолітній історії Ірану
 
У дитинстві Назар товариська, рухлива дитина. Він займається футболом і акробатикою, їздить на велосипеді. Назар володіє багатою уявою і захоплюється читанням. Народжений в липні, Назар дуже схожий на матір. Він закритий від оточуючих, рішення приймає обдумано і серйозно, але мало як проявляє себе в житті. Чоловік з цим ім'ям прагне до забезпеченого, спокійного життя. У нього є явні здібності і тяга до управління великим господарством. Завдяки своїм суперечливим рисам характер Назар значно притягує до себе жінок. У чоловікові з цим ім'ям відчувається владна, сильна людина. Свою даму Назар завойовує обережно, не вдається до тиску. Шлюб для цього чоловіка можливий тільки за взаємної любові.

| Чоловічі Н «Сайт про Сонник, Гороскоп, Хіромантію та Значення іменн»
Коментарі

⤹ Залишити свій коментар ⤸