1 595 Рос.верс.

Леонід

Леонід

Ім'я Леонід походить від давньогрецького імені Леонідас, що означає «подібний до лева», «син лева».
Всі знайомі і друзі чоловіка на ім'я Леонід відзначають широту його натури. Дійсно, Леонід - це людина з твердим внутрішнім стрижнем. Він володіє гнучким і досить дипломатичним характером, що робить його незамінним, вірним і надійним другом і компаньйоном. Леоніду властиві тверді моральні принципи, які він здатний з упертістю відстоювати і захищати. Часто Леонід з дитинства звикає піклуватися про своє здоров'я.

Розшифровка імені по буквах:
 
Л - винахідливість, артистичність і логіка
Е - спритність, добре володіння мовою і допитливість
О - експансивність і емоційність
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
Д - примхливість, комунікабельність і привітність
 
ЗОДІАК ІМЕНІ. Лев.
 
ПЛАНЕТА. Сонце.
 
КОЛІР ІМЕНІ. Золотий, зелений і синій.
 
КАМІНЬ-ТАЛІСМАН. Алмаз.
 
РОСЛИНА. Кедр, шипшина.
 
ТВАРИНА. Лев.
 
ОСНОВНІ РИСИ. Зазвичай широка натура.
 
ТИП. З твердим внутрішнім стрижнем.
 
ІМ'Я І ХАРАКТЕР. У Леоніда гнучкий, дипломатичний характер. Це, як кажуть, "абсолютний друг", вірний і надійний. Доступний, невибагливий. Він прекрасно пристосовується до людей і обставин, вміє залагоджувати конфлікти. Але, якщо потрібно, зробиться твердим, непоступливим, принциповим до жорстокості. У нього надзвичайно умілі руки. Є у Леоніда ще одна рідкісна властивість: час як би підпорядковується йому. У добі у нього не 24 години, а набагато більше, так як багато справ він встигає зробити!
 
ДОЛЯ. Для нього характерні доброта, найкращі, благородні наміри і - помилковий вибір шляху для здійснення цих намірів. Як відомо, "хорошими намірами вимощена дорога в пекло" - і долі Леонідів рідко бувають гладкими і простими, особливо у тих, яким випадок або обставини дали владу над людьми.
 
ПСИХІКА. Леонід ніколи не подає виду, що йому властиві душевні муки і страждання, не вважаючи це ознакою чоловічої гідності. У ліжку веде себе егоїстично, дбаючи лише про своє насолоди і задоволенні. Прекрасно розбирається в жіночій психології. Леонід не позбавлений високих почуттів, але все ж дуже реально вбити або приглушити їх щоденними макаронами і вареними яйцями. Погано вимита тарілка може надовго зіпсувати йому настрій.
 
ІНТУІЦІЯ. Тонка інтуїція, догадливість, схильність сприймати і осмислювати нове, а також працьовитість супроводжують цій людині - як кажуть, все в межах норми.
 
ІНТЕЛЕКТ. Леонід - людина розумна. Цінує інтелектуальний рівень жінки. На відміну від багатьох інших чоловіків, яких відлякує розум жінки, Леонід віддає перевагу жінкам неабияких, з блискуче відточеним розумом.
 
МОРАЛЬНІСТЬ. Вельми стійкі моральні принципи і, захищаючи їх, Леонід може піти на багато що. З дітьми уважний і ласкавий.
 
ЗДОРОВ'Я. Леонід дуже недовірливий, з дитинства привчається ретельно дбати про своє здоров'я. Навіть невелику рану обов'язково змаже йодом і зробить пов'язку. І при невеликій температурі дотримується постільного режиму. Вимогливий до їжі.
 
СЕКСУАЛЬНІСТЬ. Велелюбний коханець-гурман. Любити його непросто, неприємно, якщо жінка не протестує проти його мінливості, а не змінюється разом з ним. Він намагається вислизнути з рук, залишаючи тих, кого любить, у вічній непевності. Зазнавши одного разу крах в любові, особливо гостро переживає самотність, шукає супутницю життя. Часто підкорює жінку швидкістю дій. Імпульсивний, легко захоплюється, сексуальний, але його сексуальність проявляється тільки у звичній обстановці і зі знайомою жінкою. У пошуках ідеалу віддається численним любовних пригод. Прекрасною подругою Леоніду можуть стати Ірина, Наталя, Кіра, Євгенія, Світлана, Алла і Людмила. Підвищеною сексуальністю володіє Леонід Юрійович.
 
ШЛЮБ. Сім'я у нього не завжди довговічна. Не все в ній складається ідеально. Він, звичайно, приємний, але трішки нудний, безбарвний і може просто набриднути. У нетверезому стані може проявити ревнощі. Вдалим очікується шлюб з Аллою, Анною, Валентиною, Вірою, Веронікою, Людмилою, Наталією, Поліною, Елеонорою, Ельвірою і Юлією. Важкою може скластися життя з Галиною, Жанною, Інессой, Любов'ю і Тетяною.
 
ЗАХОПЛЕННЯ. Великий любитель поїздок на природу, нічної риболовлі з багаттям і юшкою. Не відмовиться провести вечір за пляшкою гарного вина. Це класичний тип чоловіка, шлях до серця якого лежить через шлунок і чисто прибрану квартиру.
 
ПОЛЕ ДІЯЛЬНОСТІ. У вибраній спеціальності домагається значних успіхів. Він може бути класним водієм, відомим журналістом або державним діячем.
 
БІЗНЕС. У будь-якому колективі в нього складаються гарні відносини і з колегами, і з керівництвом. Володіє гнучкістю. Леонід дуже самолюбний, хоча здогадатися про це можна лише по тому, що в будь-якій справі він намагається бути краще за інших. Він м'який у спілкуванні, та й з ним ласкою і любов'ю можна домогтися чудес, інша справа, якщо Леонід надумає пуститися в плавання по хвилях ризику та невизначеності: займеться, наприклад, підприємництвом або політикою. Його починає переслідувати фатальне невезіння. Він може стати знаряддям в руках більш рішучих і підприємливих людей. Найбільш щасливими підприємцями з Леонідів можуть бути ті, батьків яких звуть Абрамом, Віталієм, Іваном або Федором.
 
День Ангела, іменини 23 березня, 28 квітня, 29 квітня, 9 червня, 18 червня, 30 липня, 21 серпня, 12 вересня, 15 вересня, 28 вересня, 27 грудня.
 
Відомі люди з ім'ям Леонід
 
Леонід Трауберг (радянський кінорежисер і сценарист)

 

Леонід Брежнєв (перший та Генеральний секретар ЦК КПРС у 1964-1982 рр.)

 

Леонід Агутін (співак, поет-пісняр, композитор, заслужений артист РФ)
 
Леонід Гайдай радянський кінорежисер ("Діамантова рука", Операція «И» та інші пригоди Шурика ", Кавказька полонянка, або Нові пригоди Шурика, 12 стільців і т.д.) сценарист, актор, Народний артист РРФСР (1974), Народний артист СРСР (1989). Творець найпопулярніших кінокомедій своєї епохи, згодом стали культовими, фрази з яких міцно увійшли в сучасну мову, ставши «крилатими».
 
Леонід Кучма (президент України в 1994 - 2005)
 
Леонід Биков (відомий український режисер, сценарист, актор, заслужений артист РРФСР (1965), народний артист Української РСР (1974)
 
Леонід Якубович (радянський і російський телеведучий, актор, сценарист, продюсер, ведучий телегри «Поле чудес», народний артист Росії (2002)
 
Леонід Буряк (український футболіст, тренер)
 
Позитивні риси Леоніда - Емоційність, захопленість, товариськість, допитливість. Він - естет, але без особливої чарівності. У молодості буває дуже гарний, а з плином часу втрачає цю якість. Серед негативних рис імені відзначимо зарозумілість, гординя, марнославство, прагнення до розкоші. Леонід відноситься до навколишнього світу з поблажливістю, добродушно-прохолодно. Його увагу привертає скоріше форма, ніж зміст.

| Чоловічі Л «Сайт про Сонник, Гороскоп, Хіромантію та Значення іменн»
Коментарі

⤹ Залишити свій коментар ⤸