Головна » Хіромантія » Містичний хрест
12 649 Рос.верс.

Містичний хрест

Містичний хрест

Містичний хрест у ворожінні по руці, зовсім відрізняється від значення звичного знака "хрест", - оскільки це особливий хрест на долоні, який достовірному вигляді рідко зустрічається на руках. Містичний хрест символізує велику зацікавленість суб'єкта до всього таємного, непізнаного й містичного, - отчого ймовірно і отримав подібну назву.

 

Людина у якої виявляється справжній містичний хрест, - звичайно інтенсивно прагне до знань езотеричних наук, або як правило вже займається окультними искуство, і якщо раптом він з якихось причин цього ще не зробив, то обов'язково це трапиться пізніше. Містичний хрест є міткою долі, - і будте впевнені, - від цього нікуди недітися відзначеній людині.

 

Цей на перший погляд непомітний хрест, може з легкістю сховатися за кількістю другорядних ліній які відводять увагу. Звичайно містичний знак розташовується в центрі великого чотирикутника, що знаходиться посередині долоні. Це місце між двома головними лініями, - лінією Серця, і лінією Голови, проте містична відмітка, може також знаходитися у верхній або нижній частині обумовленого квадрата.

 Містичний хрест

Містичний хрест, буде считатся справжнім знаком тільки тоді, коли хрест буде знаходиться на долоні, як самостійний, окремо стоїть, добре сформований знак, - в такому разі це дуже потужна містична відмітка. Володар сильного містичного знака, в комбінації з іншими знаками майстерності на руці, може стати майстром окультних наук, або проявити деякі інші паранормальні здібності, і незвичайні таланти, він зможе привернути увагу і дивувати оточуючих людей.

 

Варіанти Містичного знака:

 Як варіант, але трохи слабше за своєю могутністю, слід враховувати містичний хрест який може бути сформований деякими з головних стигматів руки - лінією Сатурна і другорядної лінією або так званої в хіромантії перемичкою з'єднанням, від лінії Голови, до лінії Серця. Подібний містичний хрест, який представлений на прикладі картинки, на перший погляд непомітний для недосвідченого хіроманта, проте він хоч і слабкіше набагато. але таки діє і впливає на людину.

 Коли хрест наприклад стосується лінії долі або сформований нею, як показано на малюнку вище, - це позначає любов до містики, яка впливатиме на всю кар'єру людини. Такий містичний хрест як уже згадувалося слабкіше по дії щодо справжнього містичного хреста, - і символ не обіцяє віртуозного таланту і глибокого посвячення в таємниці незвіданого, проте бажання проникнення в містичні таємниці не даватиме спокою свідомості людини, іноді навіть тільки заради задоволення цікавості людини.

 Якщо окремий містичний хрест розташувався ближче до лінії Серця, ніж до лінії Голови, - це вказує на забобонного людини. Потрібно завжди пам'ятати, що довжина лінії Голови, значно впливає на містичне сприйняття, - при короткій лінії, людина може дійти до божевілля і фанатизму.

 Довга ж лінія Голови, гармонично сприяє проявам окультизму, особливо, якщо як уже згадувалося, - містичний хрест, є незалежним, самостійним. Хрест у вигляді букви (Х) - який повністю з'єднує лінії Серця і Голови, утворює своєрідний знак Руни на руці, - Руну "Дагаз", яка в той же час має своє кармічне значення.

 

Загальне правило наявності містичного хреста на руці таке: - це означає залежність людини, від містицизму, окультизму і забобон, питання лише в тому, наскільки це буде виражається, і яке застосування знайде в житті.

 

Проте, розташування цього знаку на долоні дуже важливе, і залежить від додаткових позначок.

| Хіромантія «Сайт про Сонник, Гороскоп, Хіромантію та Значення іменн»
Коментарі

Альона ⇝
◈ Гости
№ 1
Здається в мене,10 річної дитини,є містичний хрест!

Сабрина ⇝
◈ Гости
№ 2
Похоже етот крест есть и у меня

Орест ⇝
◈ Гости
№ 3
в мене на руці дуже чітко виражений містичний хрест, він утворює буква "Х" і сполучає двома кінцями лінію серця(душі) і лінію голови, замітив це почавши займатися хіромантією і я можу робити якісь непонятні на перший погляд речі, дуже дивно складаються обставини і це дивно відображається на оточуючих, для них я як великий маг, а реально я ше сам нічого толком непоняв

Олександр ⇝
◈ Гости
№ 4
Мати завдатки мага не означає ним бути... Як і будь які здібності - здібності мага потрібно розвивати, вчити, вдосконалювати :)

⤹ Залишити свій коментар ⤸